back to Open Positions / Job Detailes

Job RESPONSABIL LOGISTICA
Industry AUTOMOTIVE
Country ROMANIA
Offer
Functions Pentru clientul nostru, companie internationala din domeniul AUTO, cautam o persoana care va intregi echipa din cadrul departamentului logistica, ocupand pozitia de Responsabil Logistica.

Responsabilitati:

- Urmarirea comenzilor si a platilor efectuate catre dealeri
- Mentinerea legaturii cu dealerii legate de urmarirea comenzilor/platilor efectuate
- Inregistrarea precontractelor efectuate de dealeri
- Introducerea informatiilor in baza de date a companiei
- Eliberarea documentelor privind produsele importate de companie.
Requirements - Experienta relevanta pe o pozitie similara
- Cunostinte PC (Microsoft Office, Outlook Express)
- Limba engleza - nivel mediu
- Persoana serioasa, constiincioasa
- Meticulozitate, atentie la detalii si rezistenta la stress.

Already registered in our database?
Register in our database!
First name:
Telephone:
First name:
Last name:
Telephone:
CV:
  (doc,pdf,html, max size 2MB)